Przedszkole nr 74 w Łodzi. Dysponujemy czterema salami zabaw bogato wyposażonymi w pomoce dydaktyczne (głównie montessoriańskie).

::.. Przedszkole nr 74
ul. Długosza 28a
fax. 42 651 46 98

Jesteśmy grupą wspaniałych, radosnych dzieciaków oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą, dynamicznie rozwijającą swoje kompetencje pedagogiczne, otwartą na nowe, optymalne metody wspierające indywidualny rozwój naszych dzieci.

Oferujemy:

- Metody pracy z dzieckiem oparte na koncepcji pedagogicznej Marii Montessori, kinezjologii edukacyjnej, systemie kinezjologicznym "Edukacja przez ruch" itd...
- Niekonwencjonalne zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe, które w niebanalny sposób inspirują, rozwijają oraz umożliwiają precyzowanie zainteresowań.
- Atmosferę, która sprzyja wyrażaniu własnych emocji i myśli oraz umożliwia rozwijanie swojej niepowtarzalnej osobowości każdego dziecka.

<< Przedszkole Miejskie nr 75   Przedszkole Miejskie nr 72 >>

Przedszkole nr 74 Łódź. Atmosfera, która sprzyja wyrażaniu własnych emocji i myśli oraz umożliwia rozwijanie swojej niepowtarzalnej osobowości każdego dziecka.