Łódzkie Przedszkole Miejskie nr 53 Pod Modrzewiami. Przedszkole obchodzi jubileusze (co 5 lat) istnienia placówki . Zaprasza osoby ściśle związane z życiem przedszkola.

::.. Przedszkole Miejskie nr 53 Pod Modrzewiami
 Przedszkole Miejskie nr 53 Pod Modrzewiami
ul. Kasprzaka 57
Przedszkole Miejskie nr 53 Pod Modrzewiami

Przedszkole mieści się w jednopiętrowym, wolno stojącym budynku . Na parterze znajdują się dwie klasy z łazienkami, szatnią , pion kuchenny, pomieszczenia administracyjne. Na piętrze znajdują się dwie klasy z łazienkami , sala zabaw, zmywalnia oraz pokój nauczycielski, pracownia językowa i plastyczna.

Przedszkole posiada ogród wyposażony w sprzęt sportowy. Placówka położona jest na granicy dwu dzielnic Polesia i Bałut, otoczona jest zielenią. W okolicy znajdują się: Szkoła Podstawowa Nr 91, Zespół Szkół dawne Liceum Ekonomiczne.

<< Przedszkole Miejskie nr 54 Pod Topolą   Przedszkole Miejskie nr 52 >>

Przedszkole Miejskie nr 53 Pod Modrzewiami Łódź. Przedszkole bierze udział w akcji "Cała Polska czyta dzieciom".